Bione Cosmetics

Bione COSMETICS je kozmetika šetrná ako k užívateľom, tak aj k prírode. Z kozmetiky sú odstránené všetky všeobecne nežiaduce zložky, ktoré sú nepriaznivé, ako z hľadiska dermatologického, tak i ekologického.

 Výrobky BIO neobsahujú žiadne ropné produkty, žiadne silikóny, etoxyláty, žiadne SLES, SLS, parabény, alkylfenoly, komplexony polyfosforečnany, ani zvieracie produkty. Parfumácie len pomocou hypo alergénnych ingrediencií. Zákazníci môžu byť maximálne spokojní. 

Do výrobkov sú  zavádzané tie najnovšie produkty biotechnológie. Sú využité všetky možné vlastností rastlinných extraktov a silíc na dosiahnutie požadovaného efektu. Takisto sú využité v emulznej kozmetike typy emulzií, ktoré sú bez emulgátorov, nesmierne jemné, nedráždivé, elegantne stabilizované niektorými prírodnými polysacharidmi a lipofolnou polyakrylátovou matricou.

Pre bližšie informácie a možnosť zakúpenia produktov značky Bione Cosmetics 
navštívte prosím náš internetový obchod www.bione.sk.

Kamennú predajňu s kompletným sortimentom BIONE kozmetiky a zaujímavým doplnkovým tovarom nájdete na adrese: BIONE land, G.Švéniho 459/12, 971 01  Prievidza, PO - PIA 9.00 - 17.00, kontakt: +421 905 833 904 alebo renata@pavlatrade.eu. Tešíme sa na Vašu návštevu!

O značke BIONE Cosmetics

Základy BIONE COSMETICS kozmetiky boli položené už pred 20 rokmi, kedy česká spoločnosť For BEAUTY, s.r.o. začala s výrobou tejto kozmetiky. Postupom času sa charakter a vlastnosti týchto kozmetických výrobkov vyvíjali v súvislosti s legislatívnymi požiadavkami, ako aj s nadväznosťou na nové poznatky z odboru kozmetológie, biochémie, dermatológie, botaniky, farmácie, životného prostredia a iné. Kozmetika získavala postupne svoju dnešnú podobu, ktorá je dynamická a v uvedenom duchu sa bude aj naďalej meniť.

Kozmetika neobsahuje žiadne nadbytočné a zaťažujúce látky.

Hlavnou charakteristikou kozmetických produktov BIONE COSMETICS je pragmatickosť v jej zložení a v úžitkových vlastnostiach. Pokiaľ je možné, zloženie všetkých výrobkov je elegantne jednoduché a účinné s maximálne využitou funkčnosťou niektorých použitých surovín.

Výrobca kladie veľký dôraz na funkčnosť prostriedkov, na vysoký obsah hlavných účinných látok s cieľom poskytnúť našim zákazníkom maximum úžitkových vlastností výrobkov a to za veľmi prijateľné ceny.


Aktuálny katalóg BIONE kozmetiky

V momentálnej ponuke sú nasledovné rady produktov: